Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

„Wierzę, że poprzez takie inwestycje jak ta, będziemy spajać Polskę” - premier podpisał umowę na budowę tunelu łączącego Uznam i Wolin

PR 11:35 17 września 2018
twitter.com/PremierRP
Podczas poniedziałkowej uroczystości podpisania umowy na budowę tunelu w Świnoujściu (Zachodniopomorskie), łączącego wyspy Uznam i Wolin premier zapowiedział, że dopilnuje terminu budowy tej inwestycji. - Będziemy pilnować każdego dnia, żeby za cztery lata tunel został rzeczywiście otwarty - mówił premier Mateusz Morawiecki.

 

Premier Mateusz Morawiecki, wziął dziś udział w uroczystości podpisania umowy na budowę wielkiej i waznej inwestycji. Chodzi o Tunel, łączący wyspy Uznam i Wolin. 

Morawiecki zwrócił uwagę, że akurat w dniu 17 września, czyli w 79-tą rocznicę "rozdarcia Polski" po napaści Niemiec hitlerowskich i Związku Sowieckiego, dokonuje się symboliczne "scalania Polski" poprzez budowę tunelu w Świnoujściu.

 

 

- Wierzę, że przez takie inwestycje jak ta nie tylko będziemy sklejać Polskę w wymiarze materialnym, infrastrukturalnym, symbolicznym, międzyludzkim, ale pokażemy też, na co stać Polskę w wymiarze rozwojowym i gospodarczym" – dodał.

 

 

 

Stała przeprawa w Świnoujściu połączy wyspy Uznam i Wolin, które rozdziela rzeka Świna, będąca również częścią toru wodnego do portu w Szczecinie.

 

 

Źródło: twitter.com/PremierRP, media

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - HANNA SHEN, EWA ISZORO - NIE MOŻNA WIERZYĆ CHIŃSKIM DANYM NA TEMAT EPIDEMII
Wczytuję komentarze...
Najnowsze