Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Wielka zapowiedź Patryka Jakiego. ZOBACZ!

AS 15:10 6 października 2018
Twitter
– W pierwszych tygodniach urzędowania podejmę nie tylko decyzję o o budowie III i IV linii metra, ale kolejną moją decyzją, w pierwszym tygodniu urzędowania, będzie budowa 50 nowych żłobków i przedszkoli. Warszawa potrzebuje nowych miejsc dla naszych dzieci - zapowiedział na konferencji prasowej kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Warszawy Patryk Jaki.

– Chciałbym ogłosić, jaką podejmę drugą decyzję, jeżeli zostanę prezydentem Warszawy. Otóż bardzo ważne jest to, aby Warszawa dostała nowy impuls, aby szanując to, co do tej pory zostało w Warszawie dokonane, aby sprawić, że Warszawa w wielu miejscach będzie rozwijała się szybciej, niż rozwija się do tej pory. Jestem silnie przekonany, że to możliwe - powiedział Patryk Jaki. 

– Wczoraj podpisałem pierwsze moje zobowiązanie, które jest formą umowy społecznej z mieszkańcami Warszawy. Pierwsze zobowiązane dotyczyło tego, że jeżeli zostanę prezydentem Warszawy, natychmiast rozpocznę budowę trzeciej i czwartej linii metra. Pokazałem państwu, że mam pomysł, jak to finansować. Mam zapewnienia ze strony rządowej i premiera i ministra inwestycji, te środki się znajdą. Dlatego nawet ktoś z państwa nigdy by nie rozważał, żeby zagłosować na kogoś z PiS czy Zjednoczonej Prawicy, to gwarantuję, że ten projekt zrealizuję, rozpocznę natychmiast budowę III i IV linii metra. To było moje pierwsze zobowiązanie – mówił kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Warszawy. 

– Dzisiaj drugie zobowiązanie. W pierwszych tygodniach urzędowania podejmę nie tylko decyzję o o budowie III i IV linii metra, ale kolejną moją decyzją, w pierwszym tygodniu urzędowania, będzie budowa 50 nowych żłobków i przedszkoli. Warszawa potrzebuje nowych miejsc dla naszych dzieci. W każdej dzielnicy Warszawy brakuje miejsc w żłobkach, brakuje miejsc w przedszkolach. To musi się zmienić – zapowiedział wiceminister.

Źródło: 300polityka.pl

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
Najnowsze