Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Wielka Brytania: Makabryczne znalezisko! "Ciężarówka ze zwłokami miała bułgarską rejestrację"

M.N. 18:33 23 października 2019
Zdjęcie ilustracyjne / By Graham Richardson from Plymouth, England - Devon & Cornwall Police WA09HPZUploaded by oxyman, CC BY 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=10670992
Ciężarówka, w której na terenie parku przemysłowego w hrabstwie Essex, w południowo-wschodniej Anglii, znaleziono zwłoki 39 osób, miała bułgarską rejestrację - poinformował w środę w wywiadzie telewizyjnym premier Bojko Borisow.

Wcześniej radio publiczne podało, że ciężarówka należy do firmy zarejestrowanej w Bułgarii przez obywatelkę Irlandii. Pojazd marki Scania zarejestrowano w administracji drogowej w Warnie 19 czerwca 2017 roku, a dwa dni później opuścił on terytorium Bułgarii i od tego czasu tu nie wrócił. Ma on bułgarską polisę ubezpieczeniową od odpowiedzialności cywilnej.

 

Irlandzka firma dysponuje jeszcze dwiema ciężarówkami. Premier powiedział, że informacje na temat ciężarówki zostały przekazane brytyjskim służbom, z którymi Bułgaria ma dobrą współpracę. Premier Borisow podkreślił, że pojazd ma powiązanie z Bułgarią jedynie przez rejestrację sprzed 2,5 roku, a firma nie należy do obywatela bułgarskiego.

 

Według brytyjskiej policji na razie nie wiadomo, jakiej narodowości byli ludzie, których zwłoki znaleziono w ciężarówce. Pochodzący z Irlandii Północnej kierowca został aresztowany.

Źródło: Instagram, media

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze