Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Wiec poparcia klubów "GP" dla stałej obecności wojsk amerykańskich w Polsce

AS 12:40 11 czerwca 2019
U.S. Army photo by Sgt. Thomas Scaggs [Public domain]
Już jutro, 12 czerwca dojdzie do zaplanowanego spotkania prezydenta Andrzeja Dudy z prezydentem USA Donaldem Trumpem. Według spekulacji, wtedy ma nastąpić upublicznienie planów dotyczących zwiększenia zaangażowania wojsk amerykańskich w Polsce.

Portal niezależna.pl informuje, że na 12 czerwca zaplanowano w Waszyngtonie wiec poparcia dla stałej obecności wojsk amerykańskich w Polsce. Organizowany jest on przez kluby „Gazety Polskiej” oraz inne środowiska polonijne.

– To szczególnie ważny czas, by amerykańska Polonia wspólnie zebrała się pod Białym Domem w poparciu dla znaczącej i stałej obecności wojsk USA w Polsce i wzmocnienia siły obronnej NATO w regionie - napisali organizatorzy demonstracji. 

Przypomnieli także o tym, jak agresywną politykę prowadzi Rosja, co widać na przykładzie wojen w Gruzji i na Ukrainie. Podkreślili, że zagrożenie dotyczy Polski, państw bałtyckich oraz całej Europy.

Portal niezależna.pl informuje, że udział w wiecu wezmą m.in. polscy weterani, którzy swoje życie zawdzięczają amerykańskim towarzyszom broni: plutonowy Marcin Kulas i ppor. Karol Cierpica. 

Źródło: niezalezna.pl

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.157/1) - HOMOTERROR W NATARCIU
Wczytuję komentarze...
Najnowsze