Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Wicepremier Gowin zakażony koronawirusem. „Czuje się jak podczas grypy"

mm 10:59 14 marca 2021
Jeszcze w czwartek Jarosław Gowin miał negatywny wynik testu na koronawirusaFot. PAP/Darek Delmanowicz
„I mnie w końcu dopadło, kto może, niech się szczepi” – napisał wicepremier, minister rozwoju, pracy i technologii Jarosław Gowin. Wicerzecznik Porozumienia Jan Strzeżek potwierdził, że Gowin jest zakażony koronawirusem.

„Cieszę się, że dopiero teraz i że przez minione 5 miesięcy mogłem budować pomoc dla polskich przedsiębiorców i pracowników. Wielkie podziękowania dla lekarzy! Dbajcie o siebie i swoich Bliskich. Kto może, niech się szczepi! Wkrótce pokonamy to świństwo!” – napisał Gowin.

Jarosław Gowin będzie pracował zdalnie; czuje się jak podczas grypy - powiedział wicerzecznik Porozumienia Jan Strzeżek.

Strzeżek potwierdził, że wicepremier jest chory na Covid-19. Jednocześnie przekazał, że Gowin w środę przed wylotem do Paryża miał robiony test na koronawirusa. Wynik był negatywny.

Gowin z wizytą we Francji był w czwartek, 11 marca. Spotkał się m.in. z francuskim ministrem gospodarki i finansów Bruno Le Maire’em, przewodniczącym Senatu Francji Gerardem Larcherem oraz z sekretarzem generalnym Organizacji Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD) Angelem Gurrią.

Źródło: PAP, Twitter

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze