Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Weekend z "Gazetą Polska Codziennie". Zmieniamy się na wiosnę

IO 9:00 3 marca 2021
Materiały prasowe
Od marca w każdy piątek weekendowa "Gazeta Polska Codziennie" - 40 stron za jedyne 3,49 zł. A w niej dodatek TV, Niecodzienna, Express Wieczorny, a na specjalne prośby naszych czytelników krzyżówki i sudoku!

Weekendowa GPC będzie dostępna w sprzedaży od piątku do niedzieli włącznie.

- W sobotę sieć sprzedaży nie jest w stanie zapewnić nam dobrego dotarcia do czytelników. Chcemy zaoferować czytelnikom wydanie magazynowe, szkoda drukować gazety, kiedy nie ma jej gdzie sprzedawać- mówi Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny „Gazety Polskiej Codziennie” i „Gazety Polskiej”.

- Trudności i ograniczenia w kolportażu sobotniego wydania, skłoniły nas do podjęcia decyzji o zmianach w wydawaniu dziennika. Piątkowe wydanie GPC stanie się swoistym magazynem. Mamy też dla czytelników specjalne teksty, naszych autorów, które będą ukazywać się co sobotę na portalu gpcodziennie.pl, tu możemy liczyć na newsy, publicystykę ale i komentarz tygodnia przygotowany przez naszych autorów w wersji audio, bądź wideo. Jeśli nie możemy w sposób tradycyjny dotrzeć do czytelników, proponujemy korzystanie ze strony gpcodziennie.pl i elektronicznej prenumeraty dziennika – Beata Dróżdż, Prezes Forum SA, wydawcy „Gazety Polskiej Codziennie”.

Źródło: Materiały prasowe

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze