Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Wdowa po Michale Falzmannie ujawnia patologie państwa! "Rekordem była sprzedaż kamienicy na Hożej za 50 zł"

MAD 22:01 11 maja 2017
Telewizja Republika
- Istnieje starsza osoba, która nie może sobie poradzić z urzędnikami, po czym zdesperowana sprzedaje swoje roszczenia do danej kamienicy. Rekordem było sprzedanie za 50 złotych kamienicy na Hożej, przy czym pani z całkowitym alzheimerem lub demencją została doprowadzona do sądu i powiedziała, że jest zadowolona z tej sumy i sąd przyjął to - powiedziała w programie "Otwartym tekstem" Ewy Stankiewicz Izabela Brodacka-Falzmann, wdowa po inspektorze NIK, który wykrył aferę FOZZ, Michale Falzmannie.

 

"Instytucja rodzin zastępczych została skompromitowana"

- Kolejny problem to handel dziećmi. Włos zjeżył mi się na głowie, gdy przeczytałam, pod jakim pretekstem są ludziom odbierane dzieci – tych słynnych muszek owocówek i okruszków na stole. Jest miejscowość Nisko, gdzie stało się to procederem, w który włączony był sąd rodzinny, prokuratorzy, nie wiadomo jeszcze kto. Są poważne przesłanki, że te dzieci stają się potem przedmiotem handlu. Nie zawsze w sensie dosłownym, np. wędrują do wioski dziecięcej, gdzie budżet państwa płaci kilka tysięcy złotych na utrzymanie. Matce zabiera się to dziecko, „bo ma brudną piżamkę”, a potem my, podatnicy dopłacamy do tego dziecka. Instytucja pieczy zastępczej czyli tzw. rodzin zastępczych też została poważnie skompromitowana. Parę lat temu w Pucku w rodzinie zastępczej zamordowano w odstępie roku dwoje dzieci z piątki powierzonych im dla pieniędzy, ale odebranych biologicznej matce za ubóstwo. Dopiero po śmierci drugiego dziecka zainteresował się tym prokuratura - przypomniała Izabela Brodacka-Falzmann.

Tajemnica lobby lekarskiego

- Trzeci proceder to handel narządami. To najściślej skrywane tajemnice lobby transplantologicznego i lekarskiego. Do kogoś, kto jest bezdomny lub nie ma rodziny przyjeżdża pogotowie i orzeczenie dwóch lekarzy wystarczy, że jest śmierć mózgowa i można go zawieźć do szpitala i podzielić na części pierwsze. Stwierdzenie śmierci nic nie znaczy, bo znany jest przypadek dziewczyny, której ojciec wyrwał ją ze szpitala i dziś skończyła maturę i studia, a stwierdzono u niej śmierć mózgową i powiedziano, że będzie rośliną - powiedziała kobieta.

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.166/1) - CAŁA PRAWDA O ANDRZEJU TRETYNIE - MODELOWYM REKTORZE III RP
Wczytuję komentarze...
Najnowsze