Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Ważne! "Trzaskowski pod sąd za wspieranie lewackich bojówek" (PETYCJA)

JJ 20:32 3 lipca 2020
Wikimedia Commons
Stowarzyszenie Roty Marszu Niepodległości zbiera podpisy pod petycją do Prokuratora Generalnego Zbigniewa Ziobry. Chodzi o wspieranie finansowe przez prezydenta Warszawy i kandydata PO na urząd głowy państwa, Rafała Trzaskowskiego działalności skrajnie lewackich organizacji.

– Kierujemy więc apel do Prokuratora Generalnego, aby wystąpił z wnioskiem o zbadanie działalności Rafała Trzaskowskiego. Warszawski ratusz przeznaczył 3,6 mln złotych na instytucję kultury szkolącą anarchistów z „taktyki miejskiej/ulicznej gimnastyki”- podkreślają autorzy petycji.

– „Własność prywatna to kradzież. Własność wspólna to bogactwo”, „Taktyki miejskie/uliczna gimnastyka, czyli techniki działania grupowego”, „My jesteśmy kryzysem (Kapitału)” – to nie historyczne zapiski ze szkoleń bolszewików. To opis zajęć jakie miały miejsce w ramach Społecznej Szkoły Antykapitalizmu organizowanej przez Biennale Warszawa- czytamy na stronie internetowej, gdzie znajduje się list otwarty.

– Pod bogatym opisem praktycznych zajęć kulturalnych z taktyki ulicznej możemy znaleźć zdjęcia wraz z nazwiskami osób które zapewne biorą udział w przygotowaniu materiałów na zajęcia. Część zdjęć napawa nas obawą na temat tego co było przedmiotem szkolenia- wskazują autorzy petycji do Prokuratora Generalnego. W tym kontekście wymieniani są ludzie powiązani z organizacjami lewackimi i komunistycznymi, także „antykapitaliści”, „squatersi”, „anarchiści” czy „komuniści”.

Zajęcia miały być prowadzone przez tzw. Kolektyw Szarańcza.

Zdaniem autorów petycji, „chodzi o wyszkolenie zorganizowanych bojówek do protestów i starć z policją, celem destabilizacji państwa”. Cytują także wypowiedź prof. Romualda Szeremietiewa

– Jak widać ratusz warszawski finansuje nie tylko LGBT, kuriozalną strefę relaksu na ciągu komunikacyjnym i nieszczęsne zdychające kozy. Powinny chyba tym zastanawiającym kształcącym przedsięwzięciem zainteresować się służby państwowe takie jak ABW i warto dokładnie skontrolować celowość wydawanych na to środków- mówił były wykładowca Akademii Sztuki Wojennej o tzw. „Społecznej Szkole Antykapitalizmu”.

Pełną treść listu otwartego znajdziesz pod tym adresem. Tutaj także możesz podpisać się pod petycją do Prokuratora Generalnego : https://roty.pl/kampanie/trzaskowski-pod-sad/?fbclid=IwAR3k9UYKHsbP95Q1rtX0n17GBj3H8wIUEtRv9BZc5ndtp1lnMjVbdBJn9gM

Źródło: roty.pl

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze