Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Ważne słowa prezydenta! "Polska zmienia się na lepsze. (...) Poziom życia w naszym kraju stale się podnosi"

pmb 18:33 20 maja 2019
Wikipedia/Radosław Czarnecki/CC BY-SA 4.0
Polska się zmienia, Polska się zmienia na lepsze. (...) Jedne reformy lepiej się udają, inne są trudniejsze, ale jedno jest ważne – poziom życia w naszym kraju stale się podnosi, jesteśmy od 15 lat częścią Unii Europejskiej, jesteśmy od 20 lat członkiem Sojuszu Północnoatlantyckiego – mówił prezydent Andrzej Duda podczas spotkania z mieszkańcami Mysłowic.

– Ważne, żebyśmy pokazali innym państwom i narodom europejskim, że bierzemy odpowiedzialność za sprawy europejskie poprzez wybieranie swoich przedstawicieli – podkreślał prezydent.

– Polska się zmienia, Polska się zmienia na lepsze, zmienia się także Śląsk, następują przekształcenia – jedne są lepsze, na drugie ludzie narzekają, bywa różnie. Jedne reformy lepiej się udają, inne są trudniejsze, ale jedno jest ważne – poziom życia w naszym kraju stale się podnosi, jesteśmy od 15 lat częścią Unii Europejskiej, jesteśmy od 20 lat członkiem Sojuszu Północnoatlantyckiego – to wielkie ukoronowanie walki, którą ludzie Solidarności stoczyli o to, żeby Polska była znów była suwerenna i niepodległa – mówił Andrzej Duda.

Źródło: Polskie Radio 24/media

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze