Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Ważne słowa premiera. "Środki, które wyrwaliśmy mafiom VAT-owskim, przeznaczamy na rozwój"

pmb 20:15 4 sierpnia 2019
Zrzut ekranu z serwisu twitter.com/@pisorgpl/premier.gov.pl
Środki, które wyrwaliśmy mafiom VAT-owskim, przestępcom podatkowym, przeznaczamy na drogi, na rozwój firm, na rozwój miejsc pracy – powiedział premier Mateusz Morawiecki.

– Pokazujemy, że te środki, które – można powiedzieć – wyrwaliśmy mafiom VAT-owskim, przestępcom podatkowym, przeznaczamy na drogi, na rozwój firm, na rozwój miejsc pracy, żeby bezrobocie było jeszcze niższe, żeby płace były jak najwyższe. To jest nasz program

Premier Mateusz Morawiecki wziął udział w pikniku rodzinnym pod hasłem: "Dobry czas dla Polski" w położnej w województwie śląskim miejscowości Bojszowy. Podczas spotkania z mieszkańcami wspomnianej miejscowości premier powiedział, że rząd – w swoich działaniach – stawia przede wszystkim nacisk na rodzinę.

– Na to żeby była praca i żeby europejskość wyznaczały – nie jakieś fanaberie ideologiczne – ale płaca. Żebyśmy dorównywali w szybkim tempie takim krajom jak Francja, Włochy, Hiszpania czy Niemcy. To jest europejskość w konkrecie i w tym kierunku idziemy – mówił polityk.

Źródło: IAR/polskieradio24.pl/twitter.com

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.150/1) - SENSACYJNE ODKRYCIA NA WESTERPLATTE
Wczytuję komentarze...
Najnowsze