Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Ważne słowa! Macierewicz: Polonia była od samego początku ważnym punktem w sprawie wyjaśnienia katastrofy smoleńskiej

pmb 12:46 5 maja 2019
Filip Błażejowski/Gazeta Polska
Polonia była od samego początku jednym z najważniejszych punktów w sprawie wyjaśnienia katastrofy smoleńskiej. To Polonia doprowadziła do podtrzymania istnienia Zespołu Parlamentarnego ds. Zbadania Przyczyn Katastrofy Tu-154M z 10 kwietnia 2010 roku – powiedział szef podkomisji smoleńskiej Antoni Macierewicz na antenie „Politycznej kawy” w Telewizji Republika.

– Polonia była od samego początku najważniejszym punktem w sprawie wyjaśnienia katastrofy smoleńskiej. To Polonia doprowadziła do podtrzymania istnienia Zespołu Parlamentarnego ds. Zbadania Przyczyn Katastrofy Tu-154M z 10 kwietnia 2010 roku – mówił Macierewicz. – Po raz pierwszy tak masowe głosowanie Polonii na Donalda Trumpa złożyło się na zwycięstwo pana prezydenta w 2016 r. – podkreślił b. szef MON.

– Absolutna większość środowisk żydowskich popierała Demokratów. Polonia będzie miała znaczenie w nadchodzących wyborach w Stanach Zjednoczonych. Ustawa 447, która tak zaniepokoiła Polonię spowoduje, że rząd Stanów Zjednoczonych weźmie pod uwagę jej głos, który może mieć tak bagatelne znaczenie w następnych wyborach – stwierdził Antoni Macierewicz. – Pani Mosbacher powiedziała, że ta ustawa nie ma żadnego politycznego zdarzenia – przypomniał.

 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
Najnowsze