Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Ważna wiadomość dla fanów piłki nożnej! Arjen Robben ogłosił zakończenie kariery

M.N. 21:14 4 lipca 2019
Instagram / arjenrobbenfan1011
Holenderski piłkarz Arjen Robben, który przez ostatnią dekadę bronił barw Bayernu Monachium, ogłosił zakończenie kariery.

Pierwotnie zakładano, że wprawdzie Robben odejdzie z Bayernu, ale będzie szukał zatrudnienia w innym klubie. Czwartkowa decyzja, którą ogłosił poprzez komunikat prasowy, jest więc nieco zaskakująca.

 

- To zdecydowanie najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć w całej swojej karierze. Serce kłóci się z rozumem. Miłość do gry i przekonanie, że można jeszcze podbić cały świat, stoją w sprzeczności ze stanem faktycznym - nie wszystko jest takie, jak się chce. Nie jestem już 16-letnim chłopcem, który nie ma pojęcia, czym jest kontuzja. Na razie jeszcze jestem zdrowy i sprawny i jako fan także innych dyscyplin sportu chciałbym, żeby tak zostało. Kończę karierę definitywnie, ale to właściwy krok - wyjaśnił 96-krotny reprezentant Holandii.

W Bundeslidze Robben rozegrał 201 meczów, w których zdobył 99 goli. Ponadto wystąpił w 110 spotkaniach Ligi Mistrzów i strzelił 31 bramek. Wcześniej był zawodnikiem m.in. Realu Madryt i Chelsea Londyn.

Źródło: Radio Zet

Wczytuję ocenę...


PŁOMIENNE PRZEMÓWIENIE JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO - 10 LISTOPAD 2019
Wczytuję komentarze...
Najnowsze