Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Ważna umowa między MON a Hutą Stalowa Wola. Premier Szydło: Polską gospodarkę budujemy w oparciu o polski potencjał

ma 12:41 28 kwietnia 2016
Beata Szydło w Stalowej WoliTWITTER/PremierRP
Premier Beata Szydło wzięła dziś udział w uroczystości podpisania umowy pomiędzy Ministerstwem Obrony Narodowej a Hutą Stalowa Wola dotyczącej dostarczenia polskiej armii pierwszego modułu moździerzu samobieżnego RAK. – Ambicją naszego rządu jest to, abyśmy polską gospodarkę budowali w oparciu o polski potencjał – powiedziała premier.

– Produkcja w Stalowej Woli rusza i korzysta na tym polska armia i polska gospodarka. Dziękuję, że zarówno Ministerstwo Obrony Narodowej i prezes podjęli taką decyzję. Ambicją naszego rządu jest to, żebyśmy polską gospodarkę budowali w oparciu o polski potencjał i wykorzystywali te elementy, które są dostępne w Polsce – przekonywała premier.

Szydło wyraziła również nadzieję, że polska armia w przyszłości będzie mogła "poszczycić się sprzętem wysokiej jakości produkowanym w polskich przedsiębiorstwach". Podkreśliła, że polskiemu rządowi zależy na tym, aby wszyscy na tym skorzystali. – Celem polskiego rządu, tak jak deklarowaliśmy to w wyborach, jest wzmocnienie polskiej gospodarki, tak skorzystali z tego wszyscy obywatele. Gospodarka musi się rozwijać w oparciu o polski potencjał – powiedziała.

Premier podkreślała, że umowa zawarta pomiędzy MON a Hutą w Stalowej Woli jest dobrą perspektywą dla polskiej gospodarki i w takim kierunku będzie kontynuowana polityka rządu. – Wierzę w to, że dzięki rozwojowi tego projektu będzie można mówić o dobrym czasie i dla Stalowej Woli, i dla Polski – stwierdziła. 

Źródło: TVP Info

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze