Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Waszyngton: zamieszki na marszu zwolenników Trumpa. Zaatakowała Antifa

ASy 7:30 15 listopada 2020
Twitter/Jackob Schneider
W sobotę grupa bojowników Antify napadła na zwolenników prezydenta Donalda Trumpa podczas marszu w Waszyngtonie.

Marsz pod hasłem „Zatrzymać oszustwo” odbywał się pokojowo. Do ataku doszło natomiast w momencie, gdy zebrani zaczęli się już rozpraszać. Jedno z nagrań umieszczonych na Twitterze przedstawia mężczyznę, zaatakowanego na ulicy przez uzbrojoną grupę mężczyzn.


Uczestnicy zamieszek BLM-Antifa rzucali też petardy w ludzi jedzących kolację w restauracji. Jeden z młodych mężczyzn zaatakował także manifestującą kobietę, podbiegając do niej od tyłu i uderzając w głowę.

Agencja AP i inne amerykańskie media ogłosiły 7 listopada, że Demokrata Joe Biden wygrał wybory prezydenckie, oceniając, że pozostałe do zliczenia głosy matematycznie nie mogą już zmienić rezultatu wyborów.

Donald Trump nie uznał swojej porażki i oskarżył Demokratów o wyborcze fałszerstwa. Jego obóz złożył już kolejne sądowe pozwy w tej sprawie. Wczorajszy marsz był swego rodzaju pokojowym protestem w geście podania rzetelnych informacji co do wyników wyborów, tymczasem władze stanowe nie potwierdzają żadnych dowodów na powszechne oszustwa wyborcze.

Źródło: tvp.info

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze