Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Waszczykowski: ta wojna ideologiczna chce wykluczyć środowiska konserwatywne

AR 8:30 13 stycznia 2021
Tematem programu były m.in. środowiska liberalne.Fronda
W dzisiejszym programie "Polska na dzień dobry" gościem Aleksandra Wierzejskiego był Witold Waszczykowski, europoseł PiS. Zachęcamy do obejrzenia całego materiału wideo.

- Mamy do czynienia z sytuacją niewyobrażalną. Mściwa zemsta na Trumpie chyba w większości się podoba. Musimy obserwować sytuacje i nie dopuścić, żeby przeniosło się to do Polski za kilka lat. Władza powinna robić wszystko, żeby do takiej sytuacji nie dopuścić - stwierdził Waszczykowski.

- Są już działania podejmowane przez premiera. Jest czas, aby rynek medialny wyprostować, tak aby on funkcjonował w normach. Dobrze się stało że Orlen przejął część medialną - dodał.

- Nurt liberalny nie tylko domaga się równouprawnienia. Ta wojna ideologiczna chce wykluczyć środowiska konserwatywne. Nie bądźmy naiwni - powiedział Witold Waszczykowski. 

- Jak na razie wygrywamy. Partie konserwatywne przeżyły. Odrodzenie tych władz jest również w Hiszpanii. Jedyne, co możemy zrobić, to walczyć prawdą - stwierdził europoseł PiS.

- Sprawa USA nie rozwiążę się 20 stycznia. Nowy prezydent będzie miał bagaż i trudno będzie go przekonywać do danych idei. Zaczyna się rok bardzo trudny - dodał. 

Źródło: TV Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze