Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Wassermann wychodzi z nowymi propozycjami! Program ,,Bezpieczeństwo Krakowa 2.0''

AS 13:10 28 września 2018
/ Tomasz Hamrat/Gazeta Polska
Druga rzecz to kwestia IX komisariatu w Krakowie. Mamy 8 komisariatów. Od wielu lat nic w tym zakresie się nie zmieniło, miasto się rozrosło. Mamy wyż demograficzny, wielu turystów, stąd dwie propozycje. Jeżeli zostanę prezydentem, przekażę teren pod budowę nowego komisariatu i mam nadzieję, że ministerstwo uwzględni to w swojej mapie komisariatów – powiedziała w trakcie konferencji prasowej kandydatka Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Krakowa Małgorzata Wassermann.

– Nazwałam ten program „Bezpieczeństwo Krakowa 2.0”. Pierwsza kwestia to sprawa monitoringu. Wszyscy wiemy, że w Krakowie brakuje sprawnego systemu monitoringu, który byłby tak skonfigurowany, że obejmowałby całe miasto podzielone na sektory i miałby odbiór online i jedno centrum, w którym byłoby do bieżącego odczytu. W Krakowie jest kilkaset kamer, ale nie są one kompletnie zintegrowane ze sobą, są w przypadkowych miejscach i to powoduje, że w Krakowie dochodzi do takich zdarzeń jak smutny fakt zaginięcia Piotra Kijanki - powiedziała  kandydatka Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Krakowa, Małgorzata Wassermann na konferencji prasowej. 

– Chcielibyśmy, żeby wszystkie szkoły posiadały kamery, a te, które już posiadają, zostałyby podłączone pod ten system. To jest związane z bezpieczeństwem naszych dzieci, przyszłych pokoleń. To jest bardzo ważny problem. Druga rzecz to kwestia IX komisariatu w Krakowie. Mamy 8 komisariatów. Od wielu lat nic w tym zakresie się nie zmieniło, miasto się rozrosło. Mamy wyż demograficzny, wielu turystów, stąd dwie propozycje. Jeżeli zostanę prezydentem, przekażę teren pod budowę nowego komisariatu i mam nadzieję, że ministerstwo uwzględni to w swojej mapie komisariatów – mówiła polityk.

 

Źródło: 300polityka.pl

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze