Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Wassermann: Komisja przesłucha Seremeta i Gowina

MD 17:38 19 października 2016
Telewizja Republika
Przewodnicząca komisji śledczej ds. afery Amber Gold, Małgorzata Wassermann, zapowiedziała, że przed komisją stanie 17 świadków, a ten etap śledztwa zakończą przesłuchania Andrzeja Seremeta i Jarosława Gowina.

- Lista świadków jest szeroka, to kilkanaście nazwisk osób, które będą przesłuchane w pierwszej kolejności. W dniu 8 listopada chcemy przystąpić do przesłuchania pierwszej osoby. Zdaniem komisji to powinna być prokurator-referent, prowadząca sprawę w pierwszej fazie postępowania, po zawiadomieniu KNF – zapowiedziała Małgorzata Wassermann.

- Potem lista świadków będzie realizowana po kolei. Na zakończenie pierwszego etapu przesłuchań, dotyczącego prokuratury, zeznania złoży Andrzej Seremet, były prokurator generalny. Jeśli chodzi o sądownictwo, to ten etap będzie zakończony przesłuchaniem Jarosława Gowina – dodała przewodnicząca komisji.

Wassermann powiedziała, że nie wie, kiedy zakończy się ten etap przesłuchań. - Będziemy chcieli przesłuchiwać w taki sposób, żeby wyjaśnić wszystkie okoliczności, ale z góry zapowiadam, słuchając wcześniejszych konferencji, że ja nie dopuszczę do zadawania pytań, które nie mają związku ze sprawą Amber Gold – dodała.

Źródło: 300polityka.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze