Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Warzecha w TOK FM: Agora jest jedną z ostatnich ostoi wolności w kraju. Wielowieyska: Przyszedłeś z wrogim zamiarem rozwalenia mi programu

kg 16:21 9 maja 2016
Telewizja Republika
Do interesującej dyskusji doszło w dzisiejszym "Poranku" w Radiu TOK FM. Po długiej przerwie do audycji został zaproszony publicysta tygodnika "W sieci", Łukasz Warzecha, który wyraźnie żartował z tego faktu oraz ironizował w swoich wypowiedziach. – Chciałem podziękować, że po długiej przerwie mogę być gościem TOK FM i w ogóle w siedzibie Agory, która jest jedną z ostatnich ostoi wolności w kraju spętanym, ledwo dyszącym pod butem pisowskiej dyktatury – mówił. – Jesteśmy szczęśliwi, że wreszcie przejrzałeś na oczy – próbowała wybrnąć Dominika Wielowieyska, która prowadziła poranną audycję.

Warzecha komentował w studiu m.in. rozbieżności, co do liczby uczestników sobotniego marszu KOD i opozycji. Przypomnijmy, że rzecznik Komendy Stołecznej Policji Mariusz Mrozek poinformował, że było na jego starcie było 30 tys. osób, zaś 45 tys. w momencie kulminacyjnym. Z kolei wiceprezydent Warszawy Jarosław Jóźwiak ocenił, że w marszu wzięło udział około 240 tys. osób. CZYTAJ WIĘCEJ

Publicysta powiedział w audycji, że jest zbulwersowany tym, co zrobił warszawski ratusz w kwestii szacunków dotyczących liczby osób na sobotnim marszu. – Nie wiem, czy urzędnicy Hanny Gronkiewicz-Waltz się boją czegoś? Czy PiS ich tak wystraszył, żeby tak zaniżyć szacunki dotyczące liczby demonstrujących. Gołym okiem widać, że tam nie było 240 tysięcy, ale tam był milion co najmniej, może półtora miliona. Tak szlachetny powód demonstrowania, tak charyzmatyczni liderzy musieli przyciągnąć prawdziwe tłumy – ironizował.

Prowadząca program była wyraźnie zniesmaczona takich zachowaniem Warzechy. – Mamy taki problem, bo Łukasz Warzecha przybył do studia z zamiarem zrobienia sobie z nas żartu, czy rozwalenia programu i nic nie wskazuje na to, żeby z tego zrezygnował – próbowała ratować sytuację Wielowieyska. – Przyszedłem z przyjaznym zamiarem dostosowania się do Waszego poziomu – ripostował dziennikarz.

 

 

Źródło: tokffm.pl, telewizjarepublika.pl

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
Najnowsze