Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Warzecha: tak ścisłego zakazu dot. hoteli nie ma nigdzie w Europie

AR 11:50 17 stycznia 2021
Rafał Ziemkiewicz w swoim "Saloniku Politycznym" poruszył temat trwającego lockdownu.pixabay.com
Rafał Ziemkiewicz w swoim "Saloniku Politycznym" rozmawiał z Agatonem Kozińskim (Wszystko co najważniejsze) oraz z Łukaszem Warzechą ("Do Rzeczy").

- Tak ścisłego zakazu hotelu nie ma nigdzie w Europie. Biorąc pod uwagę nawet sytuacje losowe. Jeśli komuś się zepsuje samochód to nie ma gdzie przenocować. Tutaj jest tutaj determinacje, żeby działać - powiedział Warzecha.

- To kwestią samorządów jest, co one z tym dofinansowaniem zrobią, czy pomogą przedsiębiorcom czy nie - więc przedsiębiorcy nic z tego bezpośrednio nie dostają - dodał.

- Pan wicepremier Gowin mówi "miliard dla obszarów na południu Polski". Tylko że to są pieniądze, które idą częściowo jako dofinansowanie za umorzone podatki nie do przedsiębiorców, a do samorządów - stwierdził Łukasz Warzecha.

- Ta sytuacja wymknęła się spod kontroli. Nie dziwię, że wszyscy są zniecierpliwieni i mają serdecznie dosyć, czego symbolem był Sylwester - godzina policyjna miała być, jednak jej nie było, potem minister Niedzielski mówi że jednak będą mandaty, w końcu ich nie było. to pokazuje bezradność zarządzających tym procesem - skomentował Agaton Koziński.

- Jesień dla Polski była dramatyczna. Lockdown na jesieni wprowadzono bardzo późno, wszystko było otwarte. Teraz jest pytanie, co robić. Ja innego rozwiązania niż lockdown dopóki nie ma szczepionki to nie widzę - dodał Koziński.

- Cała polityka jest chaosem. Jutro będziemy mieli powrót do szkół dzieci z klas 1-3. Ja się zastanawiałem, dlaczego klasy 1-3 - przecież największy problem jest z ósmoklasistami i maturzystami, oni się dobrze nie przygotują z domu. Ale: klasy 1 - 3 to zasiłki dla rodziców - stwierdził Kwarzecha.

- Zasiłki to oczywiście jest taka motywacja, ale zwróćmy uwagę czym się różnią ośmioklasiści i maturzyści od dzieci z klas I-III - oni mogą zostać sami w domu, a dzieci z klas 1-3 nie. To rozwiązuje problem - tłumaczył Koziński.

 

 

Źródło: TV Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze