Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Warszawski ratusz zainwestuje w stadion Polonii. Prawie 60 mln zł

ds 13:18 1 sierpnia 2017
Tomasz Hamrat/Gazeta Polska
Warszawski ratusz zainwestuje 57 milionów złotych w modernizację stadionu Polonii. Dotychczasowe trybuny zostaną wyremontowane, a za bramkami powstaną zupełnie nowe. Po przebudowie obiekt przy Konwiktorskiej 6 będzie mógł pomieścić 12 tysięcy osób – informuje portal Niezależna.pl.

– Polonia to klub z wielkimi tradycjami, w który - jako miasto - zainwestowaliśmy do tej pory 40 mln zł. Nie jest niechcianym dzieckiem, była wspomagana podczas kryzysu. Nadal będziemy inwestować w stadion Polonii, stopniowo zamówimy projekt, który chcemy zrealizować w latach 2019-2023 – powiedziała prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz podczas spotkania ze środowiskami polonijnymi, do którego doszło na trybunie głównej stadionu.

– Przez ostatnich 10 lat wymieniliśmy parkiet w hali, wybudowaliśmy boisko boczne, dostosowaliśmy stadion do potrzeb rozgrywkowych UEFA - wskazała wiceprezydent Renata Kaznowska. - Teraz chcemy zacząć od przygotowania kilku wariantów koncepcji, dlatego już teraz zapraszamy kibiców i sympatyków Polonii na konsultacje, które odbędą się we wrześniu – dodała.

Źródło: Niezalezna.pl

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.150/1) - SENSACYJNE ODKRYCIA NA WESTERPLATTE
Wczytuję komentarze...
Najnowsze