Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Warszawa: brutalny napad na policjanta. Czterej napastnicy uciekli samochodem na niemieckiej rejestracji

am 15:41 11 września 2018
twitter.com
We wtorek w godzinach południowych, w centrum Warszawy doszło do rozboju, w wyniku którego dotkliwie pobity został policjant po cywilnemu. Czterech mężczyzn uciekło z miejsca zdarzenia czarnym audi z niemieckimi tablicami rejestracyjnymi.

– Policjant był na służbie po cywilnemu. Przewrócili go na ziemię, brutalnie pobili, zabrali teczkę i uciekli – informuje nadkom. Robert Szumiata, oficer prasowy Komendy Rejonowej Policji Warszawa-Śródmieście. 

Poszkodowany podążał skwerem przy ul. Kruczej w Warszawie gdy doszło do ataku. Czterech mężczyzn pobiło go, zabrało teczkę z dokumentami, które miały trafić z prokuratury do komendy przy ul. Wilczej. Sprawcy uciekli czarnym audi na niemieckich numerach rejestracyjnych – BPD1901. Szumiata informuje, że napastnicy to mężczyźni w wieku między 30 a 40 lat. Jeden był ubrany w bluzę w kolorze cytrynowym. 

Funkcjonariusz z obrażeniami głowy i tułowia trafił do szpitala.

Stołeczni policjanci szukają napastników i apelują do mieszkańców o pomoc w ich odnalezieniu.

– Zwracamy się z prośbą do świadków tego zdarzenia bądź osób, które widziały tych właśnie mężczyzn czy taki samochód, o informacje do nas. Będziemy na każdą informację reagować – podkreśla nadkom. Szumiata.

Źródło: radiomaryja.pl

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze