Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Wandalizm polityczny. Zniknął plakat Gryglasa... teraz wiszą tam plakaty Halickiego

AS 15:30 22 maja 2019
Twitter
– Mam nadzieję, że w Polsce nie będziemy prowadzili kampanii w taki sposób, naruszający interesy innych, pozbawiony jakichkolwiek zasad, że nie będzie to taka wolna amerykanka i działanie nie fair wobec konkurencji. Grajmy fair i niech najlepszy wygra - zaapelował w rozmowie z rozmowie z portalem Telewizji Republika poseł Zbigniew Gryglas.

– Wandalizm polityczny. Jeszcze wczoraj na Marynarskiej w #Warszawa wisiał mój baner. Dzisiaj jest tam tylko reklama wyborcza  Andrzeja Halickiego. To nie pierwszy taki przypadek. Czy Prezydent Rafał Trzaskowski zareaguje? - zapytał na Twitterze poseł Zbigniew Gryglas, kandydat Prawa i Sprawiedliwości do Parlamentu Europejskiego. 

– Zgłosiłem tę sprawę do Zarządu Dróg Miejskich, dlatego że z komitet wyborczy podpisał z zarządem umowę na wyjęcie tej kładki i oni mnie poprosili mnie poprosili o szczegółowe informacje i sprawdzenie, czy jeszcze w innych miejscach nie doszło do takiego zerwania i do powieszenia plakatu pana Halickiego, bo poinformowali mnie, że mają tez inne przypadki zgłoszone dotyczące plakatów pana Halickiego. Mam nadzieję, że będą to sprawdzali szczegółowo – mówił w rozmowie z portalem Telewizji Republika poseł Zbigniew Gryglas

– Mam nadzieję, że w Polsce nie będziemy prowadzili kampanii w taki sposób, naruszający interesy innych, pozbawiony jakichkolwiek zasad, że nie będzie to taka wolna amerykanka i działanie nie fair wobec konkurencji. Grajmy fair i niech najlepszy wygra - zaapelował.

 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
Najnowsze