Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Wałęsa: Żaden prezydent nie miał i długo nie będzie miał tak wielkich osiągnięć jak ja

ap 20:16 8 maja 2016
telewizja republika
Gdyby nie moja praktyczna Prezydentura to tu była by jeszcze komuna i ZSSR – napisał na Facebooku były prezydent Lech Wałęsa.

Lech Wałęsa, jak to ma już w zwyczaju, postanowił podzielić się z użytkownikami portalu społecznościowego swoimi refleksjami. Tym razem były to refleksje na temat jego samego. Były prezydent przekonuje, że gdyby nie on, w Polsce wciąż byłaby jeszcze komuna. Wyraża także pogląd, że nie było do tej pory i zapewne długo nie będzie w Polsce prezydenta, który miałby tak wielkie osobiste osiągnięcia jak on.

Poniżej pełna treść wpisu (pisownia oryginalna):

Gdyby nie moja praktyczna Prezydentura to tu była by jeszcze komuna i ZSSR .Samolotu ze Smoleńska nie potrafią sprowadzić Traktatu dwa Rządy nie potrafiły wypracować a ja to przy pomocy BOSKIEJ osobiście dokonałem bez pomocy kogokolwiek jeszcze jeden Premier bardzo mi przeszkadzał .Wychwalacie krasomówców gęgaczy nie osiągniecia Żadna prezydentura żaden prezydent nie miał i długo nie będzie miał takich wielkich osobistych osiągnieć .No pewno ja ja ja ja, ale to JA tego dokonałem nie gęgałem LW.

O tym, że były prezydent nie grzeszy skromnością przekonaliśmy się już wielokrotnie. Nie sięgając daleko pamięcią, np. wtedy, kiedy opublikował na swoim mikroblogu grafikę na której widniał salutujący Lech Wałęsa w gronie, do którego delikatnie mówiąc nie pasuje... Na zdjęciu była figura Chrystusa, Święty Jan Paweł II i marszałek Józef Piłsudski. CZYTAJ WIĘCEJ

Źródło: telewizjarepublika.pl

Wczytuję ocenę...


WIECZÓR WYBORCZY - GADOWSKI, HERUDZIŃSKI, KARNKOWSKI - PO CZEKA TERAZ 4 LATA POSTU. ONI TEGO ...
Wczytuję komentarze...
Najnowsze