Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Wałęsa rozdaje pocałunki śmierci

7:59 9 października 2019
zrzut ekranu: facebook.com/PlatformaObywatelska
W ciągu kilku ostatnich dni Lech Wałęsa zdążył zbulwersować oraz rozśmieszyć opinię publiczną. Najpierw nazwał zasłużonego opozycjonistę z PRL Kornela Morawieckiego zdrajcą, a wczoraj niespodziewanie wycofał poparcie dla PO i zadeklarował wsparcie dla PSL, z czego ci ostatni nie wydają się zadowoleni. – Dziś udziela poparcia, jutro może cofnąć. Myślę, że to nie ma żadnego znaczenia – powiedział dla „Codziennej” Marek Sawicki.

 

Wałęsa napisał na Facebooku, że wycofuje poparcie dla PO. „Wobec ostatnich, prezentowanych wyników różnych sondaży proszę publicznie PO o zwolnienie mnie z danego publicznie słowa, że będę głosował na PO. Chcę wesprzeć Kosiniaka-Kamysza!” – napisał były prezydent. Pochwalił jednocześnie lidera PSL. „Nie mogę sobie wyobrazić, by tak zdolny polityk jak Kosiniak-Kamysz, jak i ludzie wsi z »Jego zorganizowania« nie mieli miejsca w parlamencie” – napisał. Wałęsa usunął ten wpis po tym, jak Władysław Kosiniak-Kamysz stwierdził, że powinien on przeprosić za słowa o Morawieckim.

Jeśli były prezydent myślał, że deklarując publiczne poparcie dla PSL, spotka się z entuzjazmem polityków tej partii, to bardzo się pomylił. Jeden z czołowych działaczy ludowców i były minister rolnictwa Marek Sawicki powiedział „Codziennej”, że poparcie Wałęsy dla Stronnictwa nie ma znaczenia.

 

Więcej w najnowszym numerze "Gazety Polskiej Codziennie".

 

 

Czytaj także:

Obrzydliwy atak Wałęsy na śp. Kornela Morawieckiego podczas konwencji KO. "To zdrajca. Myślał, że zakozaczy. Olaliśmy go"

Źródło: Paweł Tunia / Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.166/1) - CAŁA PRAWDA O ANDRZEJU TRETYNIE - MODELOWYM REKTORZE III RP
Wczytuję komentarze...
Najnowsze