Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Wałęsa przegrał z Wyszkowskim. TVN zwrócił mu pieniądze za autoprzeprosiny

15:27 3 listopada 2013
Lech Wałęsa wycofał swoje roszczenie zapłaty za opublikowane samowolnie przeprosiny, wobec Krzysztofa Wyszkowskiego. To efekt przegranego procesu z byłym opozycjonistą PRL, działaczem Wolnych Związków Zawodowych. TVN oddał byłemu prezydentowi pieniądze za emisję przeprosin.

Przypomnijmy, że laureat pokojowej nagrody Nobla domagał się od Wyszkowskiego zwrotu kosztów, poniesionych przez Wałęsę za opublikowanie na antenie TVN przeprosin samego siebie w imieniu byłego działacza opozycji PRL. Okazuje się jednak, że były prezydent w efekcie nie zapłacił za emisję komunikatu ani złotówki, ponieważ stacja zwróciła mu wszystkie pieniądze. Jako oficjalny powód zwrotu kosztów, TVN podał "kilkusekundowe opóźnienie emisji".

"Wałęsa wycofał pozew, bo przegrał sprawę, ale że TVN zwrócił mu pieniądze to działanie na szkodę akcjonariuszy" - napisał na swoim profilu na portalu społecznościowym Facebook Krzysztof Wyszkowski. Umieścił również skan pisma, jakie otrzymał od mecenas reprezentującej Wałęsę, Eweliny Wolańskiej.

Adwokat wniosła również o uchylenie wyroku z 11 września 2013 roku, kiedy to Sąd Rejonowy w Sopocie nakazał Wyszkowskiemy zapłacić za autoprzeprosiny Wałęsy. Koszty procesu ponieść miał wtedy jednak były prezydent.

 

mp, niezalezna.pl, Facebook, fot. MEDEF/CC, Facebook

Źródło:

Wczytuję ocenę...
TAGI:


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze