Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Wałęsa ma plan na zjednoczenie opozycji. TERAZ TO WYMYŚLIŁ!

AS 17:53 22 grudnia 2018
Telewizja Republika
– Proszę, żeby każdy polityczny lider, zanim wygłosi w mediach atak na innego uczestnika opozycji, zgłosił się do mnie. W miarę możliwości będę starał się nieporozumienia wyjaśniać i doprowadzić do zwycięskiej jedności - napisał w swoim apelu do opozycji Lech Wałęsa.

– Jestem zwolennikiem zjednoczenia dzisiejszej opozycji w jednej koalicji, która wystartuje i wygra wybory do Parlamentu Europejskiego, Sejmu i Senatu oraz wybory na prezydenta RP - napisał w liście Lech Wałęsa. 

– Z niepokojem przyjmuję wszystkie informacje o konfliktach, pretensjach czy oskarżeniach wewnątrz tego bloku. Szczególną irytację wywołują ataki na przewodniczącego Platformy Obywatelskiej Grzegorza Schetynę oraz zapowiedzi równoważenia czy blokowania rozszerzania Koalicji Obywatelskiej - stwierdził. 

– Każdy wewnętrzny atak, odnawianie sporu, rozpętywanie konfliktu służą wyłącznie PiS. Nie ma dziś ważniejszej rzeczy niż odsunięcie od rządu ekipy, która dokonała zamachu na demokratyczny i europejski system III Rzeczypospolitej - przekonywał. 

– Proszę, żeby każdy polityczny lider, zanim wygłosi w mediach atak na innego uczestnika opozycji, zgłosił się do mnie. W miarę możliwości będę starał się nieporozumienia wyjaśniać i doprowadzić do zwycięskiej jedności - pisał Lech Wałęsa. 

Źródło: FACEBOOK

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze