Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Wałęsa: Kaczyńskiemu wierzy tylko elektorat wiejski

KW 7:50 19 czerwca 2020
Gazeta Polska/Fot. Zbyszek Kaczmarek
Lech Wałęsa twierdzi, że główna grupa, jaka popiera Rafała Trzaskowskiego to intelektualiści. Jego zdaniem Jarosławowi Kaczyńskiemu i koalicji wierzą tylko osoby z obszarów wiejskich.

 Masy intelektualne już uwierzyły Rafałowi Trzaskowskiemu. Masy wiejskie i małomiejskie jeszcze wierzą Kaczyńskiemu  powiedział były prezydent w wywiadzie dla niemieckiego Deutsche Welle.


Podczas rozmowy ze stacją Wałęsa był pytany między innymi o trwająca w Polsce kampanię wyborczą.

– Ludzie chcą zmiany, a ponieważ nie ma propozycji, na razie poparli demagogów i populistów typu Kaczyńscy. Ale widzą, że to nie do końca dobre, że od tego trzeba odejść, to szukają kogo poprzeć, komu uwierzyć – odpowiedział na pytanie dziennikarki dotyczące możliwości zmian władzy prezydenckiej w Polsce.

Zdaniem Wałęsy na Trzaskowskiego w wyborach będzie głosowała grupa intelektualna a osoby ze wsi w domyśle gorzej wykształcone i mniej intelektualne wierzą Kaczyńskiemu.

Na koniec była głowa państwa dodała swoje przemyślenia na temat gospodarki.
– Mnie interesuje, co my właściwie robimy; cały świat poszukuje rozwiązań. Ja czekam, że obudzą się politycy i zaczną szukać propozycji pasujących na obecne czasy – powiedział.

 

 

Źródło: Twitter/Facebook

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze