Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Wałęsa jest wściekły - PiS-owskie prokuratury i sądy mszczą się na mojej rodzinie dlatego, że mnie nie mogą trafić

AS 13:32 9 marca 2018
wikimedia commons
- PiS-owskie prokuratury i sądy mszczą się na mojej rodzinie dlatego, że mnie nie mogą trafić – oświadczył Lecha Wałęsa komentując areszt dla swojego wnuka Dominika. Wałęsa wpłacił kaucję, ale sąd uznał, że istnieje podejrzenie matactwa i nie zgodził się na wypuszczenie oskarżonego.

- Chłopak popełnił przestępstwo i musi za to odpowiedzieć, ale to młody gówniarz. Dopiero co został ojcem, opiekuje się dzieckiem, chodzi do szkoły. Zrobił wybryk i czeka go kara, ale kaucja została wpłacona i nie musiał dodatkowo zostać w areszcie - nie kryje oburzenia były prezydent.

Lech Wałęsa uważa, że areszt dla jego wnuka to zemsta PiS Zapamiętam to. O Ziobrze i tym, co robi, na pewno nie zapomnę. PiS-owskie prokuratury i sądy mszczą się na mojej rodzinie dlatego, że mnie nie mogą trafić - powiedział.

Sąd nie zgodził się na wypuszczenie Dominika W. w zamian za kaucje - Sąd odwoławczy uznał, że na obecnym etapie postępowania poręczenie majątkowe nie jest środkiem, który w należytym stopniu zabezpieczy jego tok. Sąd wskazał na grożącą podejrzanemu surową karę oraz obawę matactwa - bezprawnego wpływu na tok postępowania przygotowawczego - uzasadnił sąd.

CZYTAJ WIĘCEJ!

Wnuk Lecha Wałęsy w areszcie za brawurową jazdę pod wpływem?

Wnuk Wałęsy nie wyjdzie z aresztu - Sąd wskazał na obawę matactwa

Źródło: wp.pl

Wczytuję ocenę...


Jan Paweł II - O Solidarności
Wczytuję komentarze...
Najnowsze