Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Waldemar Buda: Intensywność kampanii zależy od opozycji. To, że mamy mało merytoryczną kampanię to ich zasługa

PR 8:21 10 października 2019
Telewizja Republika
Waldemar Buda, wiceminister inwestycji i rozwoju, był gościem poranka w Telewizji Republika.

 

Gość Telewizji Republika skomentował pojawiające się w przestrzeni publicznej opinie dotyczące tego, że kampania wyborcza jest nudna.

- Intensywność kampanii zależy od opozycji. To, że mamy mało merytoryczną kampanię to ich zasługa, że nie potrafią wytykać słabych punktów, ale bądźmy szczerzy, niewiele jest takich miejsc gdzie można coś krytykować. W konsekwencji przechodzą na spory ideologiczne, na temat LGBT by przykryć brak argumentów merytorycznych. Taki mamy obraz opozycji, taki zatem jest obraz kampanii – mówił wiceminister.

Buda wskazał, że codziennie między partiami opozycyjnymi dochodzi do sporów.

Wiceminister inwestycji i rozwoju mówił także w Telewizji Republika o podejmowanych przez rząd działaniach ogólnopolskich jak i tych w regionie, z którego w wyborach startuje polityk (województwo łódzkie – przyp.red.), wskazując na CPK czy plan budowy kolei podziemnej w Łodzi.

- My jesteśmy zwolennikami by łączyć duże ośrodki autostradami, ale także by łączyć też małe gminne ośrodki – mówił.

Minister oznajmił, że duże inwestycje jak CPK czy kolej do portów jest niezbędna, by móc dalej móc rozwijać nasz kraj. Przypomniał także o przekopie Mierzei czy terminalu gazowym w Świnoujściu.

Buda, skomentował także pomoc rządu dla Warszawy po awarii Czajki, zaznaczając, że nie jest ważne czy samorząd za pomoc podziękował, gdyż najistotniejsza jest pomoc mieszkańcom.

 

Czytaj także:

Chińczycy niszczą Port Gdynia?

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze