Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

W środku nocy przyłapano go na kradzieży radia z auta. Tłumaczył, że... właśnie poprosił go o to kolega!

am 19:13 12 sierpnia 2019
dolnoslaska.policja.gov.pl
Legniccy policjanci zatrzymali na gorącym uczynku młodego mężczyznę podejrzanego o włamanie do jednego z zaparkowanych samochodów. 22 - latek został schwytany przez funkcjonariuszy w trakcie demontażu radia samochodowego. O jego dalszym losie zdecyduje teraz sąd. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Dyżurny legnickiej policji otrzymał nocną porą zgłoszenie o młodej osobie siedzącej w aucie zaparkowanym przy ul. Wrocławskiej i manipulującej coś przy radiu. Z przekazanej informacji wynikało, że doszło do włamania do pojazdu. Natychmiast na miejsce wysłany został patrol. Funkcjonariusze Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego udali się w miejsce zgłoszenia, gdzie zastali mężczyznę, który faktycznie siedział na miejscu kierowcy i demontował radio samochodowe. Legniczanin od razu tłumaczył się policjantom, że kolega poprosił go o zamontowanie radia w pojeździe. Jednak funkcjonariusze dobrze znając 22-latka i jego przestępczą przeszłość związaną  m.in. z włamaniami i kradzieżami, nie dali się nabrać na jego tłumaczenia. Na miejscu pojawił się też właściciel samochodu, który nie znał legniczanina przebywającego w jego aucie i nie prosił nikogo o zamontowanie czy też zdemontowanie radia samochodowego.

22 - latek został zatrzymany i resztę nocy spędził w areszcie. Za przestępstwo kradzieży z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: dolnoslaska.policja.gov.pl

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.158/2) - KALETA: NIEKTÓRE WYROKI SĘDZIOWSKI POKAZUJĄ, ŻE SĄ RÓWNI I RÓWNIEJSI
Wczytuję komentarze...
Najnowsze