Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

W PUNKT! Mazurek: sędzia widywana w koszulce z napisem "Konstytucja" powinna zostać wyłączona z procesu

M.N. 19:56 23 listopada 2018
Wikimedia Commons
- Jeśli prawdą jest, że sędzia prowadzącą proces Jarosława Kaczyńskiego i Lecha Wałęsy pojawiła się gdzieś w koszulce z napisem "Konstytucja" to w mojej ocenie powinna być wyłączona z tego procesu - powiedziała rzecznik PiS Beata Mazurek.

Jarosław Kaczyński i Lech Wałęsa zeznawali w czwartek w Sądzie Okręgowym w Gdańsku na rozprawie w rozpoczętym w marcu procesie o ochronę dóbr osobistych z powództwa prezesa PiS przeciwko byłemu prezydentowi. 

Koszulka z napisem "Konstytucja"

Jak podają media, sędzia prowadząca sprawę Weronika Klawonn była widziana na zgromadzeniach w koszulce z napisem "Konstytucja".

Beata Mazurek odniosła się do tych doniesień w piątek na konferencji prasowej w Sejmie. "

- Jeśli prawdą jest, że pani sędzia pojawiała się gdzieś z napisem na koszulce "Konstytucja" to w mojej ocenie powinna być wyłączona z tego procesu. Jeśli występowała w koszulce +Konstytucja+, to czy nie będzie wyrokowała przeciwko Jarosławowi Kaczyńskiemu i nie będzie stronnicza? - pytała Mazurek.

Odnosząc się do przebiegu rozprawy Mazurek napisała w czwartek na Twittrze: "Wielu Polaków mogło zobaczyć, w jaki żenujący sposób sąd w Gdańsku prowadził proces o ochronę dóbr osobistych Jarosława Kaczyńskiego. Brak reakcji sądu na kolejne inwektywy Wałęsy, każe postawić pytanie o obiektywizm tego procesu".

Mazurek pytana w piątek o swój wpis powiedziała, że to było jej prywatne zdanie i ocena.

- Takie miałam odczucia, kiedy widziałam w jaki sposób prowadzone było przesłuchanie w stosunku do prezesa Kaczyńskiego i w stosunku do Lecha Wałęsy - dodała.

 

 

Źródło: Telewizja Republika, IAR, media

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze