Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

W Niemczech imigrant zabił 15-latkę. Uchodźca nie zdążył odsiedzieć wyroku

K.B. 10:21 11 października 2019
pixabay
Afgańczyka, który w grudniu 2017 roku brutalnie zamordował w Niemczech swoją byłą 15-letnią dziewczynę, znaleziono martwego w więziennej celi.

Ciało Afgańczyka znaleźli strażnicy. Abdul D., bo tak opisywany jest w mediach zmarły mężczyzna ze względu na obowiązujące w Niemczech przepisy, został znaleziony martwy w więzieniu dla nieletnich w Schifferstadt. Sekcja zwłok ma się odbyć w najbliższych dniach.

Sprawę bada policja. Pochodzący z bliskiego wschodu mężczyzna najprawdopodobniej popełnił samobójstwo, wieszając się. Funkcjonariusze więzienni twierdzą, że nie ma dowodów na udział osób trzecich. Uważają jednak, że nie zauważyli jednak wcześniej żadnych oznak, że skazany może próbować targnąć się na swoje życie. Tak samo twierdzi obrońca Abdula.

Afgańczyk odsiadywał wyrok za zabójstwo 15-latki. Mężczyzna został skazany we wrześniu 2018 roku za zamordowanie swojej byłej dziewczyny, która postanowiła się z nim rozstać. Pochodzący z Afganistanu imigrant nie mógł się z tym pogodzić i zadał byłej dziewczynie kilka ciosów nożem. Skazano go wówczas na karę 8,5 oku więzienia.

Źródło: o2, media

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
Najnowsze