Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

W domu trzymała niemal 200 psów, z czego 44... w zamrażarkach! Zapowiada bronić się przed postawionymi zarzutami

am 19:36 15 listopada 2018
@NYPD
Funkcjonariusze policji z New Jersey dokonali traumatycznego odkrycia. W domu 65-latki znaleźli niemal 200 psów, z czego 44 było… zamrożonych! Sama zainteresowana nie ma sobie nic do zarzucenia i deklaruje, że "będzie walczyć z zarzutami".

Rzecznik prasowy tamtejszej policji potwierdził, że w jednym z gospodarstw w New Jersey odnaleziono 44 zamarznięte psy oraz 130 żywych, przebywających w strasznych warunkach.

Po odbytej w jej domu inspekcji policja stanowa potwierdziła, że 65-letniej Donnie Roberts postawiono zarzut okrucieństwa wobec zwierząt. Inspektorzy, badając warunki, w jakich przyszło żyć czworonogom, określili mianem "godnych ubolewania".

W rozmowie z nowojorskim dziennikiem "New York Post" Roberts powiedziała, że zamarznięte psy trafiły do zamrażarki siedem lat temu. Od tamtego czasu zapomniała o ich losie. Zasugerowała, że dla pewności weterynarz powinien wykonać autopsję.

Kobieta nie widzi w swoim zachowaniu nic złego. Deklaruje, że będzie walczyć z zarzutami.

W 2015 roku największa organizacja kynologiczna w Stanach Zjednoczonych "American Kennel Club" nałożyła na Roberts karę w wysokości 500 dolarów.

Źródło: abcnews.go.com

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
Najnowsze