Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Uwięził dziewczynkę w altanie i gwałcił ją. Teraz stanie przed sądem!

M.N. 18:56 9 października 2018
Wikimedia Commons
Prokuratura rejonowa z Zielonej Góry skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko 29-letniemu mężczyźnie oskarżonemu o pedofilię. Zarzuca się mu, że zmusił dziewczynkę poniżej 15 lat do odbycia stosunków seksualnych.

Do gwałtu doszło 7 lutego tego roku na terenie ogródków działkowych w Zielonej Górze - informuje gazetalubuska.pl. Nastolatka wracała ze szkoły do domu. W pewnym momencie podszedł do niej 29-latek, zawiązał jej oczy opaską i grożąc jej zabiciem, zaciągnął do altanki ogodowej. Zamknął się z nią w środku i zmusił ją do odbycia z nim kilku stosunków płciowych.

Po jakimś czasie mężczyzna wyprowadził dziewczynkę z terenów działkowych, zdjął jej opaskę z oczu i kazał iść prosto do domu nie oglądając się za nim. Policji udało się ustalić, kim był sprawca gwałtu. Zatrzymano go i przedstawiono mu zarzuty.

Podejrzany przyznał się do zarzucanego mu przestępstwa i tłumaczył, że poprzedniej nocy brał amfetaminę. Biegli stwierdzili, że jest uzależniony od narkotyków. Grozi mu co najmniej 3 lata więzienia.

Źródło: gazetalubuska.pl

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze