Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Uwaga! Podpisano deklarację o powołaniu Koalicji Europejskiej. Schetyna: wczoraj widzieliśmy strach i panikę u PiS

pmb 9:15 24 lutego 2019
Wikipedia/Platforma Obywatelska RP
Liderzy Platformy Obywatelskiej, Polskiego Stronnictwa Ludowego, Nowoczesnej, Sojuszu Lewicy Demokratycznej oraz Partii Zieloni podpisali deklarację o powołaniu Koalicji Europejskiej. – Powołujemy Koalicję Europejską po to, żeby bronić Polskę przed siłami antyeuropejskimi, przed tymi, którzy osłabiają, niszczą polską pozycję w Unii Europejskiej – powiedział Grzegorz Schetyna, lider koalicji.

– Zdajemy sobie sprawę, że to jest początek kampanii wyborczej, całego system wyborczego, który od kampanii europejskiej przez kampanię parlamentarną do Sejmu i Senatu zakończy się w kwietniu przyszłego roku wyborami prezydenckimi – mówił lider PO. 

– Byli, są i będą niezbędni do tego, żeby ta koalicja naprawdę miała sens i pokazywała wymiar dobrej współpracy między partiami politycznymi, bo tylko ten dobry duch będzie pozwalał otwierać naszą koalicję na innych partnerów, inne środowiska – mówił Schetyna, dziękując innym partiom za dołączenie do Koalicji Europejskiej.

– Podczas sobotniej konwencji PiS widzieliśmy agresję, strach i panikę. Nie usłyszeliśmy pomysłów na Unię Europejską Widzimy, jak  PiS boi się tych wyborów, następnych wyborów, jak boją się wyborczej porażki – mówił Schetyna.

– Nic nie usłyszeliśmy o pomyśle na Unię Europejską, na kampanię w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Był zestaw obietnic i czystej korupcji politycznej – stwierdził. 

Źródło: Media

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze