Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

UWAGA! Nowe fakty ws. porwania Amelki i jej mamy!

sm 14:50 8 marca 2019
Szef MSWiA Joachim Brudziński zabrał głos ws. porwania 3-letniej Amelki i jej mamy. Minister zapowiada, że "są pewne przesłanki, mogące świadczyć o tym, że ta sprawa zostanie szybko zakończona". O co chodzi?

Minister był pytany to, jak przebiega poszukiwanie 3-letniej Amelki i jej mamy. - Mam zaufanie do policji i wierzę, że ta sprawa zostanie szybko wyjaśniona i Amelia szybko wróci bezpiecznie, cała i zdrowa razem z mamą" - powiedział Brudziński w rozmowie z dziennikarzami.

Szef MSWiA zapewnia, że prace nad tą sprawą są bardzo intensywne. - Są pewne przesłanki, mogące świadczyć o tym, że (...) ta sprawa zostanie szybko zakończona; chcę wierzyć, że pozytywnie. W takich sytuacjach, kiedy zostaje skrzywdzone, porwane dziecko należy dołożyć wszelkich starań, aby to nie tylko ze strony policji, ale całego społeczeństwa, aby ta sytuacja została jak najszybciej wyjaśniona - powiedział Joachim Brudziński.

 

Dodał, że ma "pełne zaufanie do polskiej policji" i "jest przekonany o tym, że są tu najlepsi z możliwych specjalistów zaangażowani w bezpośredni nadzór nad całą ta operacją ze strony Komendy Głównej Policji".

 
 
 

Źródło: Media

Wczytuję ocenę...


Jan Paweł II - O Solidarności
Wczytuję komentarze...
Najnowsze