Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Uwaga! Nowa odsłona serwisu "Gazety Polskiej Codziennie"

AN 22:30 9 września 2020
Na czytelników "GPC" czekają atrakcyjne promocje w ramach subskrypcji miesięcznych i rocznych.GPC
9 września, serwis internetowy www.GPCodziennie.pl został udostępniony w zupełnie odmienionej i nowoczesnej wersji. Witryna zyskała odświeżoną i bardziej przejrzystą szatę graficzną, którą oprócz standardowych działów wzbogacą również zakładki witryn „Express Wieczorny" oraz „Patriotyzm Gospodarczy".

Prawie 2,8 tys. papierowych wydań „Gazety Polskiej Codziennie", ogromna ilość trudnych tematów, nierzadko podejmowanych wyłącznie przez dziennikarzy „Codziennej", setki autorów, a także wiele inicjatyw współtworzonych razem z Czytelnikami – tak w skrócie można scharakteryzować równe 9 lat pracy redakcji „Codziennej". 

Przyszedł jednak czas na zmiany. Przede wszystkim estetyczne, bo misja tworzenia niezależnych i rzetelnych mediów się nie zmienia. Nieustanny postęp technologiczny oraz sytuacja związana z epidemią koronawirusa sprawiła, że redakcja zdecydowała się przygotować zupełnie nową i odświeżoną wersję witryny internetowej. Układ treści zostanie w ogólnym zarysie zachowany, ale prezentacja poszczególnych działów będzie bogatsza i atrakcyjniejsza wizualnie. 

Na stronie głównej oprócz aktualnego wydania naszego dziennika znajdą się także odnośniki do reaktywowanego niedawno pod szyldem „GPC" „Expressu Wieczornego" oraz cenionego w środowisku ekonomicznym „Patriotyzmu Gospodarczego".

Ponadto na czytelników czekają atrakcyjne promocje w ramach subskrypcji miesięcznych i rocznych. Serdecznie zapraszamy! 

nowe_gpc_banner_2_1600x900.jpg_670

Źródło: GPC

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze