Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

UWAGA! Najnowsze informacje ws. śmierci Leszka Millera jr

M.N. 17:19 14 lutego 2019
zrzut ekranu z serwisu YouTube
Śledztwo w sprawie ewentualnego doprowadzenia do śmierci Leszka Millera juniora, syna byłego premiera zostało umorzone. Według śledczych, mężczyzna popełnił samobójstwo - informuje Wirtualna Polska.

- Postanowieniem z dnia 4 stycznia Prokuratura Rejonowa w Piasecznie umorzyła śledztwo, którego przedmiotem było ustalenie okoliczności śmierci Leszka M. Jr. , wobec stwierdzenia, że czynu nie popełniono. Postanowienie jest prawomocne. Prokuratura ze względów na ochronę prywatności zmarłego oraz rodziny, nie przekazuje informacji wynikających ze zgromadzonego w sprawie materiału dowodowego – informuje Wirtualną Polskę Łukasz Łapczyński, rzecznik prokuratury okręgowej w Warszawie.

Przypomnijmy, do tragicznego zdarzenia doszło 27 sierpnia ubiegłego roku. Wtedy to ciało Leszka M. jr zostało znalezione w jednym z pomieszczeń domu, który zajmował. Na miejscu wykonano oględziny z udziałem techników policyjnych oraz prokuratora.

Następnego dnia z urzędu Prokuratura Rejonowa w Piasecznie wszczęła śledztwo w kierunku doprowadzenia syna byłego premiera namową lub przez udzielenie pomocy do targnięcia się na własne życia. - Jest to kwalifikacja robocza śledztwa przyjmowana w przypadku tego typu zdarzeń – mówił wówczas prok. Łukasz Łapczyński z Prokuratury Okręgowej w Warszawie. Umorzenie śledztwa potwierdza, że syn byłego premiera odebrał sobie życie sam.

Źródło: wp.pl

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.157/1) - HOMOTERROR W NATARCIU
Wczytuję komentarze...
Najnowsze