Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Uwaga! Kompromitacja powraca, czyli Sikorski na radzie krajowej PO grozi Kaczyńskiemu!

Sebastian Moryń 19:31 24 lutego 2018
fot. Twitter/Platforma NEWS
Tak skompromitowanego polityka w Polsce jak Radzio Sikorski dawno nie było. Jego nieobecność od dwóch lat w naszej przestrzeni publicznej, było zbawienne. Aż do dziś. Oto pan Sikorski - ten który tak pięknie mówił na taśmach "Sowy i Przyjaciół" o tym jak to się robi interesy w Polsce, przemówił.

Dziś odbył się zlot PO - partii, która traci z dnia na dzień poparcie. Pod hasłem "Tak dla Europy" objawił się ... Radosław Sikorski, który ostro zwrócił się do przewodniczącego Kaczyńskiego. Ostro czyli mówiąc krótko, głupio! 

Oto słowa Sikorskiego: 

"Panie prezesie, chcę panu powiedzieć, że żeby nie wiem ile pomników pan sobie wystawił, żeby nie wiem ile łgarstw pańska telewizja codziennie nadawała, żeby nie wiem ilu obywateli pan zastraszał szykanami, Polaków pan nie złamie. Nie takich dyktatorków jak pan obalaliśmy".

Mówi te słowa człowiek, który pracował w rządzie, który wydrenował z Polski miliardy złotych, doprowadził do rozsprzedania polskiej gospodarki (rozkradzenia), człowiek, który uczy się od Niesiołowskiego języka miłości czyli nienawiści. Nie mówiąc już o nadawaniu na Polskę za granicą. No cóż, PO tonie, brzytwy się chwyta, czyli stawiają na Sikorskiego, osobę, która ... 

 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


KONFEDERACJA WPISAŁA SIĘ JAKO POŻYTECZNI IDIOCI W NARRACJĘ PLATFORMY - RAFAŁ ZIEMKIEWICZ
Wczytuję komentarze...
Najnowsze