Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Uściński : Polska jest krajem tolerancyjnym od wieków. W Niemczech homoseksualizm był karany do połowy lat 90., u nas nie ma takich huśtawek

PR 8:06 28 listopada 2019
Telewizja Republika
Poseł PiS Piotr Uściński był goście programu „Prosto w oczy” w Telewizji Republika. Gość mówił między innymi o równych prawach wszystkich Polaków i tradycjach tolerancji w Polsce.

 

Poseł przypomniał na początku rozmowy, że Polska ma piękne tradycje odnośnie tolerancji.

- Polska jest od wieków krajem najbardziej tolerancyjnym w Europie. Nie mamy takich huśtawek jak w Europie. W Niemczech do połowy lat 90. homoseksualizm był zakazany. Było może u nas prześladowanie za czasów komuny, ale to co innego, teraz zresztą te osoby są w lewicy i prezentują całkiem inne postawy - powiedział.

-W Polsce nigdy nie było prześladowań homoseksualistów czy innych orientacji. Polska jest krajem tolerancyjnym od wieków. W Niemczech homoseksualizm był zakazany i karany do połowy lat 90., u nas nie ma takich huśtawek. Ktoś ma jakieś upodobania niech sobie je ma, ale dla siebie – podkreślił.

Poseł wskazał, że wskazał, że nie można nikogo dyskryminować ale i dawać większych uprawnień niż innym.

- Heteroseksualni Polacy, też powinni mieć swoje prawa, nie mniejsze. Trzeba walczyć to, będziemy starali się powstrzymać indoktrynację, która chce się szerzyć – powiedział poseł PiS.

- Najważniejszy przepis w Polsce to konstytucja a ona gwarantuje rodzicom, że to oni decydują jak dzieci będę wychowywane. Chodzi o to, by nie narzucać Polakom modelu wychowania, który jest deprawujący. Będziemy walczyć o to – podkreślił.

 

Czytaj także:

Morawiecki: część środowiska sędziowskiego manipuluje wyrokiem TSUE


Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze