Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

USA: Pierwsza debata telewizyjna Trumpa i Bidena

D.Z. 7:43 29 września 2020
Debata prezydencka.Twitter ABC News (@ABC)
Przed nami jeden z najważniejszych momentów amerykańskiej kampanii prezydenckiej - pierwsza debata telewizyjna między Donaldem Trumpem a Joe Bidenem. Dziesiątki milionów Amerykanów zasiądą dzisiejszej nocy przed ekranami, aby śledzić pojedynek kandydatów demokratów i republikanów w wyborach zaplanowanych na 3 listopada.

90-minutowy pojedynek zostanie podzielony na 6 segmentów tematycznych: przeszłość kandydatów, nominacja do Sądu Najwyższego, COVID-19, gospodarka, relacje rasowe i przemoc w amerykańskich miastach oraz uczciwość procesu wyborczego.

Na miejscach dla publiczności zasiądzie 80-90 osób. Wszystkie zostaną poddane testom na koronawirusa. Debatę będą transmitować główne amerykańskie stacje telewizyjne oraz portale internetowe.

Sondaże wskazują na to, że większa liczba Amerykanów spodziewa się zwycięstwa Donalda Trumpa niż Joe Bidena. Eksperci przypominają, że Biden nie jest wybitnym oratorem i ma skłonność do gaf. Prezydent USA stara się obniżać oczekiwania.

W wywiadzie dla telewizji Fox News wyraził przekonanie, że prowadzący debatę Chris Wallace nie będzie obiektywny. Donald Trump zasugerował nawet, że jego rywal może zażyć przed debatą leki wspomagające działanie mózgu.

Źródło: polskieradio24.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze