Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

USA: Filmowa scena w sądzie w Ohio. Skazaniec ucieka z sali sądowej

D.Z. 19:18 27 września 2020
Nagranie z monitoringu w sądzie w Ohio. Twitter Diario El Mundo (@TuMundoADiario)
W sieci pojawiło się nagranie z sądu w hrabstwie Highland w stanie Ohio. Więzień ucieka przez salę sądową, omijając przy tym kilku policjantów. Funkcjonariusze rozpoczynają pościg.

Według akt sądowych, w sierpniu 34-letni Nickolaus Kyle Garrison przyznał się do zarzutu posiadania metamfetaminy. Sąd skazał go za to przestępstwo na sześć miesięcy więzienia. 34-latek nie zamierzał jednak iść za kratki i tuż po ogłoszeniu wyroku, gdy policjanci chcieli ponownie zakuć go w kajdanki, wykorzystał moment i rzucił się do ucieczki.

Film pokazuje Garrisona biegnącego przez salę sądową i korytarz, ściganego przez funkcjonariuszy sądowych. Kiedy skazany zbiega po schodach, jedne z nich próbuje przeskoczyć przez balustradę i złapać go. Upadł jednak niefortunnie, zsuwając się ze schodów na plecach. Mężczyzna trafił do szpitala. Stwierdzono u niego złamanie czterech żeber i wstrząśnienie mózgu. Garrisonowi udało się zbiec.

Pod koniec tygodnia Garrison był jednak z powrotem w areszcie. Został schwytany w motelu w hrabstwie Clinton około 4:30 w piątek przez funkcjonariuszy i zastępców wielu organów ścigania. Garrison będzie teraz podlegał dodatkowym karom finansowym. 

Źródło: fox17online.com

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze