Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Uroczystości rocznicowe na Wawelu. Duda: oddaję hołd parze prezydenckiej i wszystkim ofiarom katastrofy smoleńskiej

IO 9:49 10 kwietnia 2021
Prezydent Andrzej Duda przyjechał na Wawel, by oddać hołd spoczywającej w krypcie katedry parze prezydenckiejFot. PAP/Łukasz Gągulski
- Jestem tu, żeby oddać hołd i uczcić pamięć Lecha Kaczyńskiego, jego małżonki Marii i wszystkich wielkich Polaków, którzy 11 lat temu zginęli w katastrofie pod Smoleńskiem - powiedział prezydent Andrzej Duda.
Prezydent Andrzej Duda przyjechał na Wawel, by oddać hołd spoczywającej w krypcie katedry parze prezydenckiej: Lechowi Kaczyńskiemu i jego małżonce Marii Kaczyńskiej w 11. rocznicę katastrofy smoleńskiej.

Prezydent podziękował dziennikarzom za obecność.

Andrzej Duda wskazał, że ci, którzy zginęli 11 lat temu w katastrofie, pełnili swoje urzędy i lecieli do Smoleńska z głębokim przekonaniem, że czynią to dla Rzeczypospolitej".

- Dla naszej ojczyzny, dla pamięci o haniebnie pomordowanych w Katyniu przez Sowietów polskich oficerach, prowadzeni sercem, prowadzeni miłością do ojczyzny, prowadzeni poczuciem wspólnoty w tej wielkiej sprawie, jaką jest pamięć historyczna i oddanie hołdu i czci bohaterom - podkreślił prezydent.

Źródło: PAP

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze