Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Ukryła 6-dniowego noworodka w bagażu podręcznym. Grozi jej dożywocie za handel ludźmi

K.B. 8:21 12 września 2019
twitter.com/DWIZ Newscenter
Na lotnisku w Manili na Filipinach zatrzymano obywatelkę Stanów Zjednoczonych, która próbowała wywieźć dziecko. 6-dniowego chłopczyka ukrywała w torbie podróżnej, z którą chciała wejść na pokład samolotu.

43-letnia Jennifer Talbot została zatrzymana na lotnisku w Manili w środę. Kobieta próbowała wywieźć z Filipin noworodka. 6-dniowe dziecko ukryła w bagażu podręcznym, z którym chciała wejść na pokład samolotu, lecącego do Stanów Zjednoczonych. Chłopiec nie miał żadnych dokumentów. Filipińskie służby uznały, że 43-latka chciała przemycić chłopca.

Kobieta utrzymywała, że dziecko dostała od niezamężnej kobiety, którą poznała przez internet. Jak mówiła, "chciała dać mu nazwisko i błogosławieństwo Kościoła". Nie miała jednak ani papierów adopcyjnych, ani pisemnej zgody matki na wywóz dziecka. 18-latka, która urodziła chłopca, potwierdziła policji, że oddała go adopcji. Zaprzecza, by wzięła za oddanie dziecka pieniądze. Maluch został umieszczone w ośrodku społecznym. Amerykanka została oskarżona o handel ludźmi. Grozi jej dożywocie.

Źródło: Rmf 24,twitter

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.168/1) - KTO ZNALAZŁ SIĘ NA CELOWNIKU TĘCZOWYCH TERRORYSTÓW?
Wczytuję komentarze...
Najnowsze