Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

UJAWNIAMY! Na co PO przeznaczała publiczne pieniądze? Kanthak: kupowano poparcie wśród organizacji jasno opowiadających się po stronie wartości LGBT

M.N. 21:59 23 lipca 2019
Telewizja Republika
Za czasów rządów koalicji PO-PSL Fundusz Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej przeznaczył miliony złotych m. in. na rzecz fundacji, które oprócz pomocy, zajmowały się również promowaniem ideologii gender oraz LGBT. Właśnie na ten temat rozmawiała red. Dorota Kania z Janem Kanthakiem, rzecznikiem prasowym ministerstwa sprawiedliwości w programie „Koniec systemu”.

 

Bronisław Komorowski podpisał konwencję stambulską, czyli konwencję antyprzemocową w siedzibie Fundacji Centrum Praw Kobiet. Jest to fundacja, która publicznie atakuje obecny rząd.

– Co więcej ta fundacja angażuje się w działania publiczne światopoglądowe. Diabeł tkwi w szczegółach! Trzeba zapoznać się z treścią tej konwencji, żeby wiedzieć, że nie jest to dobre rozwiązanie, które przyjął ówczesny prezydent – Komorowski. Centrum Praw Kobiet non stop angażuje się w czarne marsze, działania LGBT. To jest na antypodach tego za co odpowiada Fundusz Sprawiedliwości. To jest fundusz celowy stworzony, aby pomagać pokrzywdzonym – podkreślił Jan Kanthak.   

– Dla nas pomoc nie ma barw partyjnych, nie ma znaczenia kto jakie ma poglądy. Pomoc jest pomocą! Ponad 300 mln złotych w perspektywie od 2019 do 2021 roku zostanie przeznaczonych na stworzenie ośrodków, w których będziemy mogli uzyskać pomoc – dodał. 

 Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Jan Paweł II - O Solidarności
Wczytuję komentarze...
Najnowsze