Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Uciekał przed policją kradzionym BMW. Był pod wpływem alkoholu i narkotyków

JJ 17:30 2 września 2020
28-latek uciekał przed policjantami z Końskich kradzionym BMW. Pojazd prowadził, będąc pod wpływem środków odurzających. Zatrzymanemu grozi do 12 lat więzienia.

Sytuacja miała miejsce pod koniec sierpnia. Koneccy policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży BMW na terenie miasta. Po wytypowaniu osób, które mogły mieć związek ze sprawą, funkcjonariusze w poniedziałek udali się do gminy Radoszyce.

W pewnym momencie policjanci zobaczyli skradziony pojazd prowadzony przez młodego mężczyznę dobrze już im znanego. Podczas próby zatrzymania do kontroli, 28-latek zaczął uciekać w kierunku pobliskiego lasu.

Po krótkotrwałym pościgu udało się zatrzymać uciekiniera. Jak okazało się podczas interwencji, 28-latek nie tylko kierował kradzionym pojazdem. Robił to pod wpływem alkoholu i amfetaminy. Mężczyzna ma również sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Mieszkańcowi powiatu koneckiego przedstawiono już zarzuty. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Grozi mu nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

 

Źródło: Polskie Radio, IAR

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze