Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Tysiące ludzi w popłochu uciekało z Times Square. Dźwięk przypominający wystrzał z broni... pochodził z wydechu motocykla [WIDEO]

am 19:43 10 sierpnia 2019
Domeną nowojorskiego Times Square jest wieczny tłum, jaki przechadza się za dnia i w nocy. W ostatnim czasie doszło do powszechnej paniki, której powodem okazał się wydech w motocyklu. Dźwięki przypominające wystrzał z broni nakłoniły setki ludzi do chaotycznej ucieczki.

W czwartek późnym wieczorem na Times Square w Nowym Jorku zrobiło się niebezpiecznie. Przejeżdżający motocykl kilkukrotnie wystrzelił z wydechu. Dźwięk był łatwy do pomylenia z wystrzałami z broni palnej. Ludzie w panice rzucili się do ucieczki, słychać było krzyki.

Jedna z użytkowniczek uchwyciła moment „strzałów”.

 

Policja szybko ogłosiła, że okolica jest bezpieczna. Jak raportuje NYPD, w masowej panice ucierpiały 22 osoby. W większości były to niegroźne stłuczenia, jednak 4 osoby trafiły do szpitala na dalsze badania.

Masowa ucieczka kończyła się w restauracjach, sklepach i teatrach. Poniżej przedstawiamy opublikowany w sieci zapis z monitoringu.

 

 


Źródło: motormania.com.pl

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze