Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Tylko wyborcza tak potrafi! Najpierw wywiad ze zmarłym, a teraz z Morawieckim z którym nie rozmawiali

AS 11:28 15 lutego 2018
Flickr
Po raz pierwszy w Wyborczej rozmowa z szefem rządu PiS" - reklamowała się gazeta. Problem w tym, że Mateusz Morawiecki nie udzielił wywiadu "Gazecie Wyborczej". "Manipulacja 110 procent" - napisała na Twitterze Beata Mazurek.

W środę pojawiła się na Twitterze reklama rzekomego wywiadu "Gazety Wyborczej" z Mateuszem Morawieckim.

 

Okazało się jednak, że premier Morawiecki nie udzielał jakiegokolwiek wywiadu ,,Wyborczej''. Wywiad o którym mowa przeprowadziło ,,Die Welt", a gazeta jedynie przetłumaczyła rozmowę na język polski. Ta informacja pojawia się dopiero w opisie.

Szybko pojawiły się głosy oburzenia. Sprawę skomentowała Beata Mazurek za pośrednictwem Twittera.

 

Sprawę postanowiła, skomentować takżę rzecznik rządu Joanna Kopcińska - Wprowadzane są nowe standardy, bo premier Morawiecki nie udzielał wywiadu "Gazecie Wyborczej”. Gazeta skorzystała z wywiadu innej gazety i promowała ten wywiad dzień wcześniej w internecie jako swój. (...) Tytuł mówiący "pierwszy wywiad” w gazecie jest niewłaściwy. To nowe standardy w zakresie marketingu i sprzedaży, jak rozumiem. Nie było wywiadu dla "Gazety Wyborczej". Pytanie czy to etyczne, ale na to powinna już odpowiedzieć Agora (...) - powiedziała w rozmowie z Bogdanem Rymanowskim w TVN 24.

Gazeta nie odnosi się do zarzutów o manipulację.

Źródło: wp.pl

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.157/1) - HOMOTERROR W NATARCIU
Wczytuję komentarze...
Najnowsze