Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Twoja szkoła też wspólnie zaśpiewa hymn? Piękna inicjatywa Ministerstwa Edukacji Narodowej!

am 21:17 5 listopada 2018
men.gov.pl
Ponad 16 tys. przedszkoli, szkół i placówek oświatowych zgłosiło chęć udziału w akcji „Rekord dla Niepodległej” i odśpiewania wspólnie 9 listopada o godzinie 11.11 hymnu narodowego – informuje MEN.

Szkoły, które chcą włączyć się do akcji organizowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Radę Dzieci i Młodzieży przy Ministrze Edukacji Narodowej, powinny 9 listopada 2018 r. (w ostatni dzień roboczy przed Narodowym Świętem Niepodległości) o symbolicznej godzinie 11.11 zorganizować wspólne śpiewanie czterech zwrotek „Mazurka Dąbrowskiego”.  

Warunkiem uczestniczenia w akcji jest przesłanie przez dyrektora danego przedszkola, szkoły lub placówki oświatowej ankiety zgłoszeniowej widocznej w strefie dla zalogowanych w Systemie Informacji Oświatowej - SIO (zakładka „Ankieta”). Można to zrobić do 8 listopada do godz. 12.00.

W zgłoszeniu powinny znaleźć się następujące informacje: nazwa i typ przedszkola/szkoły/ placówki oświatowej oraz szacowana liczba uczniów i nauczycieli biorących udział w akcji. MEN prosi także o zapoznanie się klauzulą informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych przez ORPEG (więcej TUTAJ).

 

Źródło: men.gov.pl

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze