Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

TV Republika znów z wzrostem oglądalności. Dziękujemy!

JJ 12:52 10 października 2020
TV Republika w gronie liderów pod względem wzrostu oglądalnościPortal TV Republika
Telewizja Republika w skali rok do roku odnotowała wzrost oglądalności o ponad 100 proc., wyprzedzając wiele popularnych stacji telewizyjnych. W związku z tym pozostaje serdecznie podziękować za to, że są Państwo z nami.

 103,7 proc. - taki wzrost oglądalności w skali rok do roku zanotowała Telewizja Republika w zestawieniu Nielsen Audience Measurement dotyczącym popularności kanałów informacyjnych w grupie 4+ we wrześniu br.

Jeżeli chodzi natomiast o dynamikę wzrostu, TV Republika znalazła się na drugim miejscu zestawienia i wyprzedziła wiele znanych kanałów, takich jak TVN24, TVP Info, Polsat News czy TVP3. Największe straty w ciągu ostatniego roku odnotowała Superstacja.

– Łączny rynkowy udział wszystkich dostępnych na rynku stacji informacyjnych we wrześniu 2020 roku wyniósł 12,67 proc. Było to o 16,37 proc. więcej niż we wrześniu 2019 roku – podaje portal wirtualnemedia.pl.

Świetnie radzi sobie również „Gazeta Polska Codziennie” oraz wydająca ją spółka Forum, która w ubiegłym roku osiągnęła wzrost przychodów sprzedażowych o 8,3 proc. do 16,06 mln zł, natomiast jej wynik netto przy spadku kosztów operacyjnych o 9,2 proc. poszedł w górę z 1,4 mln zł straty do 913,1 tys. zł zysku.

 

Źródło: TV Republika, wirtualnemedia.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze